Junior Frontend Developer

Jako firma działamy już ponad 14 lat, a od 2021 w GroupOne rozpoczynając nowy rozdział jako Sales Tube powered by hmmh. Jako software house specjalizujemy się w wdrożeniach Ecommerce i innych aplikacjach webowych.Dzięki Salestube mamy pełne kompetencje, aby oferować usługi One-Stop-Shop dla Ecommerce. Znamy się na swojej pracy i dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientem. Oferujemy nową jakość w realizowaniu projektów webowych.

Dołącz do naszego zespołu jako:

5 500 - 9 000 PLN netto (B2B)

4 500 - 7 500 PLN brutto (UoP)

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie stron internetowych w oparciu o HTML, SCSS, JavaScript, podstawy PHP;
  • optymalizacja i modyfikacja witryn internetowych;
  • implementacja projektów graficznych na stronach internetowych;
  • wsparcie zespołu przy tworzeniu contentu;
  • dbanie o jakość powstającego kodu;
  • współpraca z doświadczonym zespołem Deweloperów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w oparciu o HTML, SCSS, JavaScript;
  • podstawowa wiedza z zakresu SEO;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz komunikację z klientem;
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  • mile widziana znajomość WordPress oraz Figmy i Adobe XD;
  • odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja czasu i umiejętność współpracy w zespole.

Dlaczego warto rozpocząć pracę w naszym zespole:

  • jesteśmy software housem, który bezpośrednio współpracuje z Shopware;
  • gwarantujemy pracę nad projektami z różnych stron świata, m.in. z Europy Zachodniej;
  • jest to dobre miejsce do pracy-  wyznajemy partnerskie traktowanie i płaskie zarządzanie;
  • mamy swobodną i przyjazną atmosferę oraz częste spotkania integracyjne;
  • niezależnie od realizowanego projektu Deweloperzy dzielą się swoją wiedzą i wymieniają doświadczeniami;
  • mamy regularne feedbacki rozwojowe;
  • inwestujemy w Twój rozwój poprzez szkolenia, naukę języków obcych (niemiecki i angielski) oraz dostęp do platform e-learningowych;
  • zapewniamy jednocześnie ciągłość współpracy oraz nowe, ciekawe projekty i terminowe płatności;
  • jesteśmy otwarci na różne rozwiązania związane z czasem i miejscem pracy
  • finansujemy Twoją prywatną opiekę medyczną LUX-MED;
  • umożliwiamy dostęp do karty Multisport oraz do ubezpieczenia na życie Aviva.

Zawsze staramy się aby sam proces rekrutacyjny był szybki, nie rozciągany niepotrzebnie w czasie, a kandydat zaangażowany w dalszy proces otrzymywał od nas pełny feedback.

Zapraszamy do aplikowania!

announcement.apply